Spirulina w diecie sportowca. Sprawdź, dlaczego warto ją suplementować
Blog

Spirulina w diecie sportowca. Sprawdź, dlaczego warto ją suplementować

Mar 27, 2022

Spirulina stanowi świetne uzupełnienie diety osób aktywnych. Dowiedz się, dlaczego warto ją suplementować i jak wybrać produkty najwyższej jakości. Poznaj kilka cennych porad, a udane zakupy będą na wyciągnięcie ręki.   

Czym jest spirulina?

Spirulina to handlowa nazwa zielono-niebieskich alg, które można spotkać w jeziorach Afryki, Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej. Ich cenne właściwości spotkały się z uznaniem wśród konsumentów, również wśród sportowców. Ze względu na bogactwo składników odżywczych spirulinę określa się jako superfood – algi zawierają bardzo dużo białka, szeroki zestaw witamin, a także kwas gamma-linolenowy, który obniża cholesterol, zapobiega chorobom serca i pomaga w walce z nadciśnieniem.   Przy wyborze suplementu nie można zdawać się na losowy zakup – warto postawić na preparat stworzony w renomowanych centrach badawczych, którego działanie i bezpieczeństwo potwierdzone jest badaniami. Doskonałą propozycją będą kapsułki Spirulina i Aktywny Kolagen marki La Vie Skin, która proponuje najwyższej jakości kosmetyki oraz suplementy diety oparte o naturalne receptury. To doskonała propozycja zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i wszystkich osób, które dopiero zaczynają ćwiczyć.  

Prosto z serca natury

Suplement Spirulina i Aktywny Kolagen to bardzo skuteczne tabletki na oczyszczanie organizmu, które stworzone zostały w szwajcarskich laboratoriach La Vie Skin. Wysoka skuteczność uzyskana została przede wszystkim dzięki zastosowaniu naturalnych składników o działaniu detoksykacyjnym. Tabletki przyśpieszają redukcję masy ciała i pomagają w uzyskaniu idealnej sylwetki.  Dzięki skrupulatnie opracowanej recepturze wspierają właściwy metabolizm oraz redukcję cellulitu. Prócz spiruliny w składzie znajdziesz również aktywny kolagen, który pozwoli Ci cieszyć się gładką i piękną skórą. Receptura obejmuje dodatkowo witaminę C, która pozytywnie wpływa na układ odpornościowy, przyśpiesza gojenie się ran i stanowi silny przeciwutleniacz. Potrafi eliminować wolne rodniki, a co za tymi idzie – chroni przed nowotworami. Spirulina w tabletkach od firmy La Vie Skin jest łatwo przyswajalna i spotkała się z wysokim uznaniem wśród osób, którym szczególnie zależy na efektach treningów. Ciekawie opracowany skład pozwala uzyskać szerokie działanie o długotrwałych efektach. Wybierz rozwiązanie rekomendowane przez ekspertów i zapomnij o kompromisach!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany