Usuwanie wolnych rodników z organizmu – dlaczego jest tak ważne?
Blog

Usuwanie wolnych rodników z organizmu – dlaczego jest tak ważne?

Mar 27, 2022

Nadmiar wolnych rodników prowadzi do wielu bardzo poważnych problemów zdrowotnych. Powoduje tzw. stres oksydacyjny, który zaburza procesy metaboliczne i sprzyja powstawaniu mutacji genetycznych. Dlatego tak ważna jest odpowiednia suplementacja bogata w składniki, które pozwolą usunąć te związki z organizmu – jedną z substancji o potencjale antyoksydacyjnym jest witamina C. Jak wybrać najlepsze suplementy o działaniu antyoksydacyjnym na rynku? Poznaj markę La Vie Skin.  

Wybieraj suplementy uznanych producentów

Jeśli w sposób szczególny zależy Ci na zdrowiu i sprawności fizycznej, nie szukaj kompromisów. Postaw na naturalny suplement diety od renomowanej firmy, która opracowała ekologiczne, a zarazem bardzo skuteczne produkty. Marka La Vie Skin oferuje suplementy o naturalnym i bogatym składzie. Najlepszym przykładem jest Healthy Booster Vitamin C z rutyną i cynkiem. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, które troszczą się o zdrowie i pragną cieszyć się nim przez długie lata. Dołącz do nich i ciesz się doskonałym samopoczuciem.

Za wyborem Healthy Booster Vitamin C przemawia wiele atutów, obok których nie sposób przejść obojętnie. To znakomite tabletki na uodpornienie, które wyróżniają się właściwościami wzmacniającymi i energetyzującymi. W składzie odkryjesz ekstrakt z dzikiej róży i aceroli stanowiące doskonałe źródło prozdrowotnej witaminy C. Cynk pozwoli utrzymać piękny wygląd skóry, włosów i paznokci. Natomiast rutyna wzmacnia organizm i zapewnia prawidłową pracę układu immunologicznego.   

Rola witaminy C

Kwas askorbinowy zawarty w suplemencie Healthy Booster Vitamin C pozwala na właściwe funkcjonowanie układu krwionośnego oraz efektywne przyswajanie żelaza. W dodatku zmniejsza ryzyko wystąpienia udaru i chroni przed anemią. Bierze również udział w syntezie kolagenu i przyśpiesza gojenie się ran. Witamina C właściwości antyoksydacyjne oraz niszczy wolne rodniki, które uszkadzają komórki organizmu i mogą przyczynić się do powstawania nowotworów czy chorób takich jak cukrzyca czy miażdżyca. To właśnie one w dużej mierze odpowiedzialne są również za starzenie się organizmu. Aby zapobiec negatywnemu działaniu wolnych rodników, należy więc suplementować witaminę C, która ma bardzo duży potencjał antyoksydacyjny, wpływając pozytywnie nie tylko na zdrowie, lecz także na jędrność i koloryt skóry.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany