Przeczytaj o La Vie Skin

LA VIE SKIN – Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA!

Dążymy do perfekcji, udoskonalając szwajcarską recepturę kosmetyków i suplementów. Dzięki naszej filozofii, podnosimy jakość i prestiż życia. Uważamy, że każdy z nas nosi w sobie naturalne piękno. Odkrywamy je dla Ciebie.

Z troski o ciało stworzyliśmy wyjątkowe produkty, których mulit-aktywne, naturalne składniki pozwalają właściwie zadbać o skórę, ciało i umysł.Jedyne w swoim rodzaju, zapewniają holistyczne podejście do pielęgnacji ciała, zarówno od wewnątrz, jaki i na zewnątrz. Są synonimem luksusu, a ich stosowanie stało się modne wśród wielu znanych osób na świecie.

Historia marki

Z miłości do piękna i pięknego życia – właśnie tak narodziła się ekskluzywna marka kosmetyczna La Vie Skin.

Przez kilka lat, w naszym Szwajcarskim laboratorium, dobierano najbardziej efektywne komponenty, aby stworzyć kremy, które zatrzymają naturalne piękno i spowalniają procesy starzenia się skóry.

Od samego początku naszą ideą jest miłość do piękna i życia. Dzięki temu tworzymy produkty, którymi inspirujemy wyjątkowe osoby i dzięki którym, jesteśmy częścią ich życia.

Po Dubaju, Doha i Moskwie stworzyliśmy niezwykle inspirującą przestrzeń dla naszej marki La Vie Skin w Warszawie. Nasza Galeria Piękna to zachwycające miejsce, którym chcemy dzielić się z Tobą.

WYJĄTKOWOŚĆ SKŁADU

Intensywne badania laboratoryjne pozwoliły nam wyprodukować kosmetyki i suplementy najwyższej jakości, które z powodzeniem możemy zaliczyć do klasy premium.

Wyselekcjonowane składniki, oparte na opatentowanej szwajcarskiej recepturze, każdego dnia aktywizują najważniejsze komórki w organizmie, stopniowo uwalniając swoje właściwości. Każda osoba z pomocą kosmetyków i suplementów La Vie Skin odkryje w sobie naturalne piękno i siłę do działania.

Nasze kosmetyki, dzięki swoim specjalistycznym składnikom, dopasowują się do DNA skóry, co w efekcie daje spektakularne efekty. Ich lekka konsystencja nie pozostawia uczucia lepkości i przeciążenia skóry. Dzięki temu idealnie nadają się do stosowania pod makijaż, a dodatkowo chronią skórę przed promieniowaniami słonecznymi.

PIĘKNA SKÓRA TO TAKŻE ZDROWY ORGANIZM

Po latach badań, opracowaliśmy nowoczesną formułę naszych suplementów, które kompleksowo zadbają o Ciebie od wewnątrz. Dzięki niezwykłym składnikom green superfood Twoja skóra stanie się jędrna i pozbawiona niedoskonałości! Nasze suplementy pomogą Ci powstrzymać pierwsze oznaki starzenia się skóry, pozostawiając ją gładką i elastyczną. Ich składniki działają także oczyszczająco, przyspieszając proces odchudzania i redukcję masy ciała. Wpływają doskonale na przemianę materii, redukując cellulit. Działają detoksykacyjnie na cały organizm.

NIEZAPRZECZALNE FAKTY O NASZYCH PRODUKTACH

• Testowane dermatologicznie

• Ekologiczne i naturalne

• Nie powodują podrażnień

• Pielęgnują skórę

• Nie są testowane na zwierzętach

• Łatwe w nakładaniu i stosowaniu

• Idealne dla wszystkich rodzajów skóry

• Skład potwierdzony badaniami i certyfikatami

• Wysokiej jakości składniki

• Autorska receptura

• Kilkakrotnie nagrodzone i wyróżnione na świecie