Skuteczny demakijaż – podstawa pielęgnacji Twojej cery!
Blog

Skuteczny demakijaż – podstawa pielęgnacji Twojej cery!

Feb 18, 2022

Staranne oczyszczania twarzy stanowi klucz do pięknej cery.
Demakijaż jest bowiem podstawą pielęgnacji naszej skóry. Nie bez powodu najlepsi wizażyści podkreślają, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry by makijaż wyglądał perfekcyjnie i był trwały.
Przesuszona, pozbawiona blasku cera– skutecznie odbierają urok a dodatkowo powoduje powstawanie zmian na skórze co prowadzi do powstawania zaskórników i licznych niedoskonałości skóry.

Oczyszczanie krok po kroku

Pierwszy etap oczyszczania skóry twarzy jest bardzo ważny, ponieważ dzięki niemu pozbywamy się wstępnej warstwy makijażu oraz większych zanieczyszczeń środowiskowych. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które zapewniają skuteczny i szybki demakijaż. Coraz częściej mówi się jednak o piankach myjących, które pozwalają na usunięcie zanieczyszczeń, sebum i tłuszczu w sposób trwały i delikatny nie naruszając warstwy hydrolipidowej skóry i nie wysuszając cery. Jednym z bestsellerów jest natomiast HIGH EFFECTIVE CLEANSING FOAM od La Vie Skin.Warto dodać, że w połączeniu z piankami i żelami o właściwościach oczyszczających świetnie współgrają szczoteczki soniczne, które uzupełnią efekt oczyszczenia. Dopiero po wykonaniu tego kroku możemy być pewni, że twarz staje się całkowicie pozbawiona resztek makijażu i zabrudzeń.

Demakijaż i pielęgnacja

Dodatkowym krokiem, który przyczynia się do poprawy jakości kondycji skóry jest zafundowanie jej chwili relaksu. Uzupełnieniem dogłębnego oczyszczania jakim jest zastosowanie peelingu - należy wykonywać przynajmniej raz w tygodniu. Tak przygotowana skóra idealnie wchłania liczne składniki aktywne, które zawarte są w kosmetykach. Po zastosowaniu peelingu wykonaj maseczkę nawilżającą – zapewniając Twojej skórze sokonały wygląd i zdrowy blask.
Wybierz LA VIE SKIN GOLD MASK.Nawilży, odżywi i zregeneruje Twoją skórę. A drobinki złota pozwolą wyrównać koloryt i wydobyć naturalne piękno. Właściwe oczyszczanie twarzy to podstawowy i najważniejszy czynnik, który warunkuje nie tylko powstawanie nieczystości ale również szybkość starzenia się skóry. Dobrze dobrany demakijaż podczas wieczornej i porannej pielęgnacji przyczynią się do lepszego i poprawy kondycji skóry.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany