Historia

La Vie Skin to niemiecka marka założona w 2016 roku przez Radomira Dawida Alejew, który prowadził duży biznes sprowadzający najlepszej jakości wyselekcjonowane surowce dla kosmetyków. Bliska osoba z rodziny miała tragiczny wypadek i uległa rozległym oparzeniom. Niestety preparaty na gojenie ran nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Po przeprowadzonych rozmowach z dermatologami i chirurgami, którzy mają ogromną wiedzę na temat procesu regeneracji skóry oraz diagnostami laboratoryjnymi, Radomir Dawid Alejew postanowił stworzyć wysokoskoncentrowany preparat, który miał szybko naprawić skórę po oparzeniu. Właśnie tak w szwajcarskim laboratorium opracowano pierwsze serum z rybim kolagenem, które przyniosło fenomenalne efekty. Dzięki swoim właściwościom produkt La Vie Skin Therapy Extremely Collagen stał się bardzo popularny wśród osób pragnących ujędrnić skórę, zregenerować zmarszczki mimiczne i spowolnić proces starzenia. 

Jako produkty uzupełniające regenerację skóry w 2020 roku marka La Vie Skin wyprodukowała suplementy diety. Celem suplementów jest intensywna regeneracja organizmu od wewnątrz, odbudowa kolagenu, usunięcie szkodliwych toksyn, nawilżenie i spowolnienie organizmu w procesie starzenia się.

Działalność charytatywna

Marka La Vie Skin prowadzi Charytatywną Fundację Młody Artysta, która wspiera sztukę młodych artystów z całego świata. Co rok organizuje charytatywną galę z licytacją obrazów, środki z której są przekazywane na rzecz chorych dzieci.

Prawdziwe znaczenie luksusu

„Kiedy stworzyłem pierwsze serum i zobaczyłem jak po nim zregenerowała się skóra, od razu powiedziałem sobie, że chcę więcej w ten sposób pomagać ludziom. Chcę widzieć tę satysfakcję na ich twarzy i przyłożę wszelkich starań, żeby sprostać wyganiania najbardziej wymagających. Nie jestem lekarzem, ale moja praca i ludzie których poznałem dzięki niej, pozwoliły mi połączyć najlepszych specjalistów. Przeprowadziłem setki rozmów z chirurgami plastycznymi, którzy mają duże doświadczenie z gojeniu się ran i procesu regeneracji skóry. Na przykład Dr Piotr Ziajka, który brał udział w tworzeniu jednej linii kremów, leczył wojskowych podczas wojny w Afganistanie. Nad każdym produktem pracuje kilkaset ludzi, którzy wkładają ogrom pracy w kliniczne i dermatologiczne badania, zanim produkt trafi do rąk klienta.

Nasze produkty mają wysoko skoncentrowane składniki, ciężko dostępne na rynku i bardzo cenione za swoje działania. Opracowaliśmy kilka nowych opatentowanych cząsteczek, których przenikalność w głąb skóry jest dużo wyższa, dlatego efekty są szybsze i bardziej długotrwałe. Na wyprodukowanie niektórych serum, na przykład Golden Elixir z 24k złotem, potrzebowaliśmy więcej niż rok, dlatego ilość ich produkcji na cały świat jest limitowana. Kocham życie. Wiem jak bardzo ważne jest być zdrowym. Zdrowa cera, dużo energii,  Stworzyłem kosmetyki i suplementy diety, które spowalniają proces starzenia się i wzmacniają ludzki organizm od zewnątrz i od wewnątrz.

 Wiem, że jestem częścią bardzo ważnego projektu. Projektu, który zmienia rozumienie znaczenia luksusu. Nasze produkty są wyjątkowe przez swój opatentowany skład, są limitowane, dają spektakularne efekty, ale co najważniejsze - odmładzają skórę, dają zdrowie i prawdziwą radość.”