Przeczytaj o La Vie Skin

La Vie Skin - z miłości do piękna!

Dążymy do perfekcji udoskonalając szwajcarską recepturę kosmetyków i suplementów, a dzięki naszej filozofii podnosimy jakość i prestiż życia. Uważamy, że każdy z nas nosi w sobie naturalne piękno. Odkryjmy je dla Ciebie.
Stworzyliśmy wyjątkowe produkty, których mulit-aktywne, naturalne składniki pozwalają właściwie zadbać o skórę.

Historia marki

Z miłości do piękna i życia – właśnie tak narodziła się ekskluzywna marka kosmetyczna La Vie Skin.
Przez kilka lat w naszym niemieckim laboratorium dobierano najbardziej efektywne komponenty, a wszystko po to, aby stworzyć kremy, które spowolnią czas...

Od samego początku naszą ideą jest miłość do piękna i życia. Dzięki temu tworzymy produkty, którymi inspirujemy osoby wyjątkowe, dzięki którym jesteśmy częścią ich życia.
Po Dubaju, Doha i Moskwie stworzyliśmy niezwykłą przestrzeń dla naszej marki w Warszawie. Nasza Galeria Piękna to nie tylko zachwycające miejsce, ale także inspiracja i piękno, którymi chcemy się z Państwem dzielić.

WYJĄTKOWOŚĆ SKŁADU

Intensywne badania laboratoryjne pozwoliły nam wyprodukować kosmetyki i suplementy należące do grupy premium.
Wyjątkowe składniki o opatentowanej szwajcarskiej recepturze aktywizują najważniejsze komórki w organizmie i stopniowo kreują właściwe fizjologiczne funkcje. Z La Vie Skin kobieta każdego dnia odkryjesz swoje naturalne piękno.

Nasze kosmetyki przynoszą nie tylko bezkonkurencyjne i niepodważalne efekty ale dzięki swoim muli-specjalistycznym składnikom dopasowują się do DNA skory. Ich lekka konsystencja nie pozostawia uczucia lepkości i przeciążenia skóry, co sprawia, że nasze kremy są idealne do stosowania pod makijaż a dodatkowo chronią Twoją skórę przed promieniowaniami słonecznymi.
Doskonale opracowana formuła naszych suplementów to uzupełnienie kompleksowej pielęgnacji Twojej skóry. Dzięki niezwykłym składnikom green superfood Twoja skóra stanie się piękna i pozbawiona niedoskonałości! Nasze suplementy nie tylko pomogą Ci powstrzymać oznaki starzenia się skóry, pozostawiając ją gładką i elastyczną, ich składniki działają także detoksykacyjne, przyspieszają procesy odchudzania i redukcję masy ciała, wpływają na przemianę materii, redukuje cellulit i detoksykację całego organizmu.

NIEZAPRZECZALNE FAKTY O NASZYCH PRODUKTACH

- ekologiczne, naturalne
- nie powodują podrażnień
- dbające o skórę
- przyjazne dla zwierząt
- testowane dermatologicznie
- łatwe w nakładaniu i zastosowaniu
- wysokiej jakości