Skuteczne odchudzanie – co musisz wiedzieć
Blog

Skuteczne odchudzanie – co musisz wiedzieć

Mar 27, 2022

Brak odpowiedniej ilości ruchu, choroby, zła dieta – to wszystko może spowodować nadwagę. W utracie zbędnych kilogramów pomogą suplementy diety, które w aktywny sposób zredukują zbędne kilogramy i oczyszczą organizm.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając suplement diety?

Standaryzacja składników aktywnych – daje gwarancję, że wykorzystane w suplemencie ekstrakty roślinne, mają optymalną zawartość w każdej porcji. Oprócz odpowiednich ilości ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Odpowiednia forma biologiczna oraz poziom składników dopasowane do potrzeb.
Istotnym jest by w suplemencie diety nie znajdywały się zbędne wypełniacze, konserwanty i barwniki. Czysty, pozbawiony toksyn skład powinien być potwierdzony przez niezależne labolatorium. Pozwala to na weryfikację komponentów zawartych w produkcie ale i
ukierunkowanie jego działania.

Wymarzona sylwetka – naturalnie!

Total Detox marki La Vie Skin jest suplementem diety opracowanym z udziałem doświadczonych specjalistów. Dzięki ich wiedzy powstały suplement diety, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn- redukcja wagi i detoksykacja organizmu w bezpieczny sposób.

Jak działa Total Detox?

Produkt  usuwa z organizmu endogenne ( powstające w organizmie) i egzogenne ( z zewnątrz) substancje toksyczne, łącznie z toksynami wytwarzanymi przez bakterie, antygeny, alergeny pokarmowe i leki chemicznę. Pobudza wytwarzanie interferonu, który wzmaga produkcję makrofagów pochłaniających obcą materie: reguluje transport jelitowy, wiąże i usuwa z organizmu związki metali ciężkich, nadmiar sodu, chloru i kwasu moczowego. Izofraksydyna i akoryna wywierają silne działanie żółciotwórcze i żółciopędne, zwiększają wydzielanie soku żołądkowego, enzymów proteolitycznych, stymulują przemianę materii. Preparat zwiększa przesączanie w kłębuszkach nerkowych, zwiększając ilość wydalanego moczu (cykl mocznikowy – proces odtruwający), utrudnia krystalizację soli mineralnych, zapobiegając powstawaniu złogów, oczyszcza krewi cały układ naczyniowy, usprawnia funkcje organów odpowiedzialnych za tworzenie i oczyszczenie krwi oraz przywraca właściwą homeostazę (równowagę kwasowo-zasadową) w organizmie. 

Wskazania do stosowania

Problemy metaboliczne: nadwaga, złe trawienie i przyswajanie, dna moczowa, cukrzyca typu I i II, wysoki poziom cukru, kwasu moczowe- go, cholesterolu, trójglicerydów, bilirubiny we krwi; układ sercowo-naczyniowy: przewlekła niewydolność serca II i III stopnia z migotaniem bądź trzepotaniem przedsionków, arterioskleroza; hepatologia: przewlekłe zaparcia, wirusowe zapalenie, tłuszczowa infiltracja wątroby, zastoiny żółci, kamica żółciowa; urologia: obrzęk świadczący o zatrzymywaniu się wody w organizmie, kłębkowo-kanalikowe zapalenie nerek, kamica nerkowa i moczowa, niewydol- ność nerek; dermatologia: zmiany skórne spowodowane intoksykacją organizmu; pasożyty przewodu pokarmowego: Ascaridosis- glistnica, Oxyurosis – owsica.

Dla maksymalnych efektów zalecamy kurację 6 tygodni. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany